MISTRZOWIE I Ligi Trampkarzy 2019

Przyszedł czas podsumować naszych Mistrzów. Podliczyć, wypunktować, pogratulować, złożyć podziękowania naszym trampkarzom, którzy wywalczyli historyczny awans do Krakowskiej EkstraLigiOkręgowej, 

Poznaj nasza drużynę Mistrzów, Prześledźmy dokonania naszej znakomitej ekipy!

Był to świetny sezon naszych trampkarzy! Na Półmetku sezonu zajmowaliśmy 2 miejsce, a następnie w rundzie rewanżowej wywalczyliśmy mistrzostwo sezonu! Upragniony awans do Ekstraligi! Nasi młodzi zawodnicy w 14 meczach zdobyli 32 punktów na możliwych 42! To właśnie w pierwszej rundzie  straciliśmy 8 punktów- dwa razy przegraliśmy i raz zremisowaliśmy! Runda rewanżowa podopiecznych trenera Łukasz Kosałkiniemalże perfekcyjnie wygrywając 6 meczy
i 1 remisując z Piliczanką Pilica.

Przed rozpoczęciem rozgrywek, oraz po pierwszym zremisowanym meczu niewielu \ przypuszczało, że w sezonie 2018/2019 będziemy walczyć o najwyższe cele, a więc o cel awansu do wyższej ligi. Nasi gracze czuli, że stać ich na bardzo wiele i z treningu na trening, z meczu na mecz udowodniali jak świetną są drużyną, błyskawicznie stawiając sobie najwyższy cel! Szybko nasza drużyna zaczęła znakomicie funkcjonować i systematycznie dopisywała do swojego konta po 3 punkty.
Tego sukcesu jakim niewątpliwe jest mistrzostwo I Ligi i awans, nie było by bez ogromnego zaangażowania naszej drużyny. Systematyczne treningi, sumienne branie udziału w tych zajęciach, frekwencja na zajęciach na pewno mogłaby być wyższa na meczach i treningach, tego życzy sobie i całej drużynie trener Łukasz Kosałka. Do tego wielu znakomitych piłkarzy jak Bartek Pigulak, Kuba Faracik Hubert Rał czy bardzo świadomie i inteligentnie grający nasz defensor Bartek Janus, to są zawodnicy którzy potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki i wraz z całym zespołem w każdym meczu walczyć o zwycięstwo. Jako Trener w każdym meczu nastawiam zawodników na grę o zwycięstwo. Chcę też wyróżnić zawodników bez których nie byłoby tego sukcesu i realizacji moich założeń meczowych. Warto zwrócić uwagę na Ofensywę drużyny – Mariusz Kościelniak i Karol Żaba, Ci zawodnicy nie dawali spokoju obrońcom -zmuszali przeciwników do popełnienia błędów bardzo często już w pobliżu własnego pola karnego, a i niejednokrotnie strzelaliważne bramki. Gratuluję Maćkowi Sęk, Miłoszowi Romanowskiemu, Michałowi Kozera, Wiktorowi Amieliszko, Amadeuszowi Mazur, Szymonowi Adamus za bardzo duży postęp w umiejętnościach które nabywamy cały czas. Ci zawodnicy bardzo duży wkład mieli w każdym meczu.Na podkreślenie niewątpliwie zasługuję nasz bramkarz – Kacper Szyniec, pomimo młodego wieku Kacper rozgrywa każdy mecz z dużą dojrzałością. Klub MKS Pogoń Miechów jest niesamowicie dumny z postawy swoich drużyn młodzieżowych, a ja jako Trener szczególnie z moich podopiecznych. Ogromne podziękowania dla każdego z Was za wszystko! Za emocje, za sporą ilość goli, za piękne bramki, ogólnie za świetne wyniki, za to ogromne zaangażowanie i walkę od początku do końca! Bo nie było łatwo! Dziękujemy również wszystkim poza zawodnikami, którzy przyczynili się do tego sukcesu naszej drużyny!

Bramki strzelali:

Bartek Pigulak -14

Kuba Faracik – 5

Mariusz Koscielniak-8

Maciej Sek-4

Szymon Adamus – 3

Karol Żaba – 3

Hubert Ral -2

Bartek Janus – 2

Miłosz Romanowski -1

ZAPRASZAM Wszystkich chętnych młodych piłkarzy którzy chcieliby dołączyć do naszej drużyny i spróbować swoich sił w EkstraLidze. – trener ŁK