Młodziki znów niepokonane.

.

Ostatni mecz przed rewanżami pod okiem Mirosława Jaśkiewicza zakończył się wygraną.

W niedzielę 06.maja na wyjeździe został rozegrany mecz z drużyną Płomień Kościelec był bardzo zacięty i ciężki lecz Pogoń przeważała od pierwszych minut.

Drużyna z Kościelca dzielnie atakowała lecz pierwsza bramka była dla Miechowa po odebraniu piłki w 15 minucie  i mocnym strzale z połowy boiska mecz rozpoczęła Julia Zielińska.

Pierwsza połowa bardzo zacięta i  kończy się wynikiem 0:1 po natarciach jednej i drugiej drużyny

Druga połowa należała już dla Miechowa po indywidualnej akcji i dośrodkowaniu Mariusza Kościelniaka bramkę strzelił Mikołaj Jaśkiewicz

Wynik spotkania ustalił Kamil Sieńko strzałem w światło bramki po rykoszecie od obrońcy Kościelca

Końcowy wynik 0:3 i tylko 1 pkt straty do zieleniczanki Zielonki

Wielkie gratulacje dla zawodników i dla rodziców którzy wiernie wspierają naszą drużynę na każdym meczu.