2 miejsce juniorów w Olkuszu.

05.02.2017 roku w Olkuszu odbył się Halowy Turniej Piłki nożnej juniorów młodszych. W pierwszym meczu nasi zawodnicy musieli stawić czoła drużynie gospodarzy. Niestety gra już od początku nie układała się najlepiej. Każda akcja kończyła się odbiorem piłki przez przeciwników. Pogoń przegrywa ten mecz 2:0. Kolejny mecz przeciwnikiem jest Przebój Wolbrom. Mecz nie układał się po naszej myśli. Szybko straciliśmy dwa gole. Taki wynik utrzymywał się bardzo długo. Świetną zmianę daje Nowakowski oraz Młyński. Po dobrych akcjach Młyński zdobywa bramkę kontaktową a po chwili po kolejnej dobrej akcji wyprowadzonej przez Krystiana Podsiadło bramkę na remis zdobywa Wiktor Nowakowski. Do końca została minuta. Pogon ma rzut wolny z około 20 metrów. Do piłki podchodzi Nowakowski i precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza i udaje nam się dowieść wynik do końca spotkania. Następnym rywalem Pogoni jest Przemsza Klucze. Już od początku dobre akcje przeprowadza Pigulak z Wędzonym, niestety nie mogliśmy wykończyć akcji golem. To się mści i na tablicy mamy wynik 0 2 dla drużyny Kluczy. Zmiana w naszej drużynie dała bardzo dobre rezultaty. Od razu po wejściu bramkę po indywidualnej akcji zdobywa Młyński a minute później po dobrej akcji bramkę zdobywa Nowakowski. Mamy remis na boisku pojawia się Jakub Komenda i również pokonuje bramkarza z Klucz. Ostatnie minuty spotkania i wynik po akcji z Młyńskim wykańcza Nowakowski. Wynik 4:2. Kolejny mecz o 2 miejsce gramy z Bolesławem Bukowno. Ten mecz od początku kontrolowaliśmy i bramkę na 1 0 zdobywa Młyński po dobrym rozegraniu akcji z Podsiadło. Kolejna dobra akcja prawa stroną Nowakowskiego z Młyńskim po czym po raz kolejny Młyński pokonuje bramkarza. Na 3 0 podwyższa po atomowym strzale prosto w okienko Filip Komenda. Po tym golu Pogoń za bardzo uspokoiła grę i straciliśmy gola. Wynik 3 1. Na koniec turnieju do nagrody zawodnika turnieju nominowani zostali Wiktor Nowakowski oraz Dawid Młyński. Nasi zawodnicy strzelali rzuty karne do trzech goli. Pierwszy do piłki podchodzi Nowakowski i pewnie trafia bramke naszemu bramkarzowi Sebastianowi Krupie. Do swojej próby podchodzi Młyński i nie trafia. 2 kolejka była już pewnie wykonywana przez obu zawodników Pogoni. W trzeciej decydującej kolejce nie trafia Wiktor Nowakowski. Mamy remis i gra toczyła się do pierwszego błędu. Obaj zawodnicy bardzo pewnie wykonywali rzuty karne i po około ośmiu seriach pomylił się Nowakowski a Młyński trafił i został zawodnikiem Turnieju.