Zaległy mecz w Bydlinie

Po wielu próbach rozegrania meczu w Bydlinie ,wreszcie się udało.

Mecz był bardzo zacięty i duż0 twardej walki.

Spotkanie było wyrównane do około 60 minuty ,później już zarysowała się przewaga Pogoni.

Było widać większe wybieganie i po okresie 80 minut spotkania zaczęło się to co najlepsze w meczu.Po dynamicznej akcji G.Dąbrowskiego wpadła pierwsza bramka  po nabiciu obrońcy.Kilka minut opłynęło, rajd R.Antosa i bramka A.Króla. Po chwili znów rajd R.Antosa i podanie do H.Maniaka i strzał  na 3-0,

Mecz był bardzo ciężki i dużo ostrej walki,

W Bydlinie zadebiutował nasz wychowanek którego należy wyróżnić Marcin Zielonka.

Bardzo młody i dobrze zapowiadający się bramkarz który mimo tremy nie dał się pokonać w tym meczu.

Już w pierwszej połowie w 10,21,oraz 30  minucie miał okazje się wykazać i pokazać ze warto na niego postawić.

Cała drużyna walczyła do ostatniej minuty co przyniosło nam zwycięstwo i już tylko jeden punkt dzieli nas od lidera.