Festiwal bramek w Miechowie.

Pogoń Miechów – Bibiczanka Bibice 5:2
Już w 3 minucie Mariusz Habryn zdobywa pierwsza bramkę dla naszej drużyny. Takiego zamieszania jakiego zrobił w polu karnym Habryn dawno nie było na naszym stadionie.
Chwila nieuwagi i 9 min. mamy 1;1;
Ale to naszych tylko pobudziło do działania i na przerwę schodzimy 2;1 po bezbłędnym wykonaniu “11” przez Habrynia.
Po przerwie kilka sytuacji miału obie drużyny, do momentu kiedy w 71 min. został wprowadzony Wiktor mazur i przy pierwszym kontakcie z piłka zdobywa bramkę na 3;1.
Podsumowaniem naszej dobrej gry był strzał Adama Świtały w 79min. który zdjął pajęczynę z okna w bramce Bibiczanki. Aby tego było mało wynik na 5:2 ustanowił Wiktor Mazur i Pogoń zdobywa ważne 3 punkty przed Świętami.

Następny mecz 27.04 godz. 17;00 w Miechowie z Przebojem Wolbrom na który już serdecznie zapraszamy.