Udany Rewanż Trampkarzy Pogoni w Skale

Za Nami pierwszy mecz rewanżowy Trampkarzy Pogoni. W niedzielę w Skale podejmowaliśmy miejscową drużynę Skalanki, jak to zwykle bywa mecze Pogoni ze Skalanką są bardzo emocjonalne, tak też było i tym razem.
Początek meczu był dosyć spokojny i do 15-ej minuty za wiele się nie działo. Nasi piłkarze od tego momentu przyspieszyli grę znacząco, co przełożyło się na stworzenie sobie kilka ciekawych akcji podbramkowych. Do częstych błędów obrońców Skalanki zmuszali nasi napastnicy – Karol Żaba i Mariusz Kościelniak którzy dużo pracowali w tym meczu, po jednej z akcji Mariusz Kościelniak dośrodkował piłkę w pole karne którą wybili obrońcy Skalanki na tyle niefortunnie ze trafiła ona do Bartka Pigulaka, który popisał się dryblingiem i nie zastanawiając się oddał strzał z 20m pod sama poprzeczkę. Kilka minut później bardzo dobre podanie od Kuby Faracika, wykorzystał Karol Żaba i strzela bramkę na 0:2. Pogoń szła za ciosem i bramkę na 3:0 strzela Maciej Sęk, bramkę strzela po precyzyjnym uderzeniu w długi róg bramki Skalanki – po podaniu ze środka boiska, na przerwę schodziliśmy z zapasem bramkowym.
Po przerwie tempo mecz drużyna Pogoni utrzymywała, stworzyliśmy 2-3 dobre okazje ale bramki nie wpadły, natomiast po jednym z wielu wybić bramkarza Skalanki piłka zaskoczyła naszych obrońców, co wykorzystał napastnik Skalanki strzelając bramkę na 3:1.
Po strzelonej bramce drużyna Skalanki próbowała zmniejszyć rozmiary wyniku ale to zawodnicy Pogoni umiejętniej się poruszali po boisku. Bardzo groźnym strzałem na bramkę pokazał się Hubert Rał, piłka po strzale minimalnie minęła bramkę . Podobnie po walce w środkowej części boiska sędzia podyktował rzut wolny który jak się okazało wykorzystał Bartek Pigulak , po pięknym strzale z 25m.- (piłka wpada do bramki odbijając się od poprzeczki), strzela bramkę i ustala wynik meczu na 4:1.
Kolejny mecz Naszych Młodych Piłkarzy już w środę (22.05.2019) o godzin 18:00 w Miechowie- Zapraszamy Wszystkich