Sukces żaków w „Zimowej Lidze Żaków pod balonem w Szreniawie”!

Gdybym miał skomentować nasz udział jednym zdaniem, to powiedziałbym „szóstka z plusem dla zawodników i rodziców”.

Te słowa zupełnie nie oddają ogromu pracy, czasu i poświęcenia, które włożyliśmy w te ponad trzymiesięczne rozgrywki, ale myślę, że ocena zadowoli nawet najbardziej niezadowolonych 🙂

Na boisku w grze spędziliśmy 393 minuty, rozegraliśmy 16 meczów, w których zdobyliśmy 46 punktów, strzeliliśmy 46 bramek, tracąc 24. Zajęliśmy wysokie II miejsce i to miejsce jak całe rozgrywki są dowodem na znaczący postęp jaki poczyniła grupa. Końca pracy oczywiście nie widać, ale trzeba się cieszyć z każdego kroku naprzód.

Szczególnie ciężki był turniej kończący zmagania. Dwie nasze drużyny rozegrały wczoraj 14 bardzo wymagających i wyczerpujących meczów. Graliśmy bez przerwy, ale za to było wiele emocji oraz popisowych akcji, jak choćby rozegranie rzutu wolnego, po którym zdobyliśmy piękną bramkę.

Bardzo dziękuję zawodnikom i ich rodzicom za zaangażowanie i niezawodność.

Dziękujemy gospodarzom i pomysłodawcom AP Gołcza za współpracę z naszym klubem i współorganizację. Razem zorganizowaliśmy rozgrywki dla ponad stuosobowej grupy zawodników z medalami i pucharami, do których zaprosiliśmy sześć drużyn z naszego województwa: MKS Skała 2004, WAP Wolbrom, OKS Słowik Olkusz, Słomniczanka Słomniki, Przemsza Klucze, Spartak Charsznica oraz AP Gołcza i Pogoń Miechów.

MKS Pogoń Miechów: Jakub Dejworek, Bartosz Starościak, Jan Szyszkiewicz, Filip Niemiec, Wiktor Pardała, Alan Raj, Kacper Adamski, Szymon Grela, Oliwier Mańko, Jakub Kusarek, Kornel Matluch, Szymon Naziemiec, Kacper Pilawski, Kacper Słaboń, Mateusz Słaboń, Szymon Sumera, Szymon Warchoł, Bartosz Wcisło, Gabriel Włudzik.

Organizatorzy: AP Gołcza i MKS Pogoń Miechów

 

Trenerzy Paweł Podyma i  Piotr Król

 

 

Sefako

Zamknij