Pogoń nokautuje!

W meczu 7 kolejki klasy A Pogoń pokonała Laskowiankę Laski aż 9:3.Na początku nic nie wskazywało na to, iż Pogoń odniesie w tym meczu zwycięstwo. Pomimo kilku dogodnych szans na początku spotkania to goście zdobyli pierwszego gola. Drużyna z Lasek zwietrzyła szanse na korzystny rezultat i raz po raz atakowała bramkę gospodarzy. Efektem tego były dwa kolejne gole. Nawet w najczarniejszych scenariuszach nikt nie wyobrażał sobie wyniku 0:3, a przecież spotkanie zbliżało się dopiero ku półmetkowi. Co bardziej zdegustowani kibice zaczęli opuszczać stadion. Jednakże jeszcze przed przerwą bramkę zdobywa Byrski. W przerwie trener Kazieczko dokonuje dwóch zmian.  Na boisku pojawia się Adam Wędzony i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Pogoń zaczyna grać koncertowo strzelając w drugiej odsłonie meczu aż 8 bramek i w efekcie nokautując rywala 9:3!

Miechów, 20.09.2014, godz. 16:00

Pogoń Miechów – Laskowianka Laski 9:3 (1:3)

Bramki dla Pogoni: 44′, 54′, 90’+2 Byrski, 49′, 72′ Maniak, 58′ Mazur, 71′, 80′ Wędzony, 89′ Makowski

Pogoń: Mach – R. Dudek, Solarz, Janczyk, Łucka (78′ Król) – K. Dudek, Gajewski (’46’ Wędzony), Byrski, Gajos (46′ Mazur) – Makowski, Maniak (83′ Organiściak).