POGOŃ MIECHÓW – SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI

W dniu wczorajszym został rozegrany ostatni mecz kontrolny drużyny seniorów. Naszym przeciwnikiem była IV Ligowa drużyna Słomniczanki Słomniki, która po rundzie jesiennej zajmuje wysokie 4 miejsce. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem 1:1. W 10′ bramkę dla Pogoni z rzutu wolnego zdobył Mariusz Habryn. Słomniczanka po stracie naszego obrońcy wyrównuje wynik zdobywając bramkę w 30′. Przeciwników przed utratą drugiej bramki w 33′ strzałem z ponad 20 metrów Papy Nianga ratuje bramkarz, a w 42′ poprzeczka ratuje Pogoń i pierwsza połowa kończy się remisem. W drugiej połowie szansę do gry dostali młodzi oraz testowani zawodnicy, którzy dobrze zaprezentowali się na boisku mimo straty 2 bramek. W ostatniej minucie goście mogli zdobyć 4-tą bramkę z rzutu karnego, jednak znakomita interwencja Michała Macha pozbawia ich tej szansy. Nasi zawodnicy dobrze poradzili sobie z IV Ligową drużyną, co jest dobrym prognostykiem na nadchodzącą ligę już za dwa tygodnie.