Młodziki bez punktów

W sobotnich rozgrywkach II ligi młodzików, zmierzyły się drużyny   Pogoni Miechów i   Słomniczanki Słomniki. Walka zaczęła się od pierwszych minut. Już w 3 minucie meczu gola zdobyli zawodnicy ze Słomnik, po stracie piłki przez gospodarzy w środku pola. Długo nie trzeba było jednak czekać  na odpowiedź drużyny z Miechowa, w 5 minucie zza pola karnego mocny, celny strzał oddał Bartosz Pigulak . Bramkarz drużyny gości nie miał szans na obronę tego gola.

Zespół  Pogoni  często był  w posiadaniu piłki i miał kilka dogodnych sytuacji na strzelenie  gola min. Jakub Faracik oraz Bartosz Janus .Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1. Po przerwie zawodnikom Pogoni trudno było wejść w rytm meczowy,  dobra akcja gości mogła  zakończyć się golem ,jednak  dzięki udanej interwencji bramkarza Amadeusza Mazura tak sie  nie stało.  Goście nie odpuszczali  i udało się im przeprowadzić następną udaną akcję, po której padł gol dla Słomniczanki. Ustalili wynik na 1:2. W 62 minucie zawodnicy ze Słomnik wypracowali  następną sytuację bramkową, i podnieśli wynik meczu na 1:3. Mimo zaangażowania zawodników  drużyny Pogoni i kilku ciekawych akcji  wynik meczu nie zmienił się do końca spotkania.

Skład: Mazur Amadeusz, Janus Bartosz, Zielińska Julia ,Dudek Mateusz, Rał Hubert, Pigulak Bartosz, Faracik Jakub, Sęk Maciej, Żaba Karol oraz Jędrzejewski Filip, Florek Paweł, Nowaczek Jakub, Krupa Hubert, Romanowski Miłosz, Amieliszko Wiktor, Kozera Michał.

Sprawozdanie z meczu zostało przygotowane przez A.J. za co serdecznie dziekujemy.