Sparing juniorów z Clepardią wynik 6:6

W środę  na orliku przy ulicy Sikorskiego odbył się sparing kontrolny juniorów. Nasi zawodnicy od razu zmierzyli się z silną drużyna Clepardii Kraków. Mecz był bardzo ciekawy  zawodnicy stwarzali ciekaw akcje lecz to goście strzelali bramki. Przy wyniku 0:2  zawodnicy Pogoni zaczęli odrabiać straty. Na 1:2 bramkę zdobył Nowakowski lecz po chwili goście prowadzili już trzeba bramkami. Po przerwie wynik 1:4 Po akcji Nowakowskiego z Młyńskim i bardzo dobrym strzale Pigulaka wynik 2:4. Po 15 min drugiej połowy wynik dla gospodarzy podwyższa Antosiewicz i łapiemy kontakt z przeciwnikiem, lecz nie na długo. Clepardia znów prowadzi dwoma golami lecz nasi zawodnicy nie poddana się i po kolejnych świetnych akcjach trzy bramki dla Pogoni zdobywa Dawid Młyński po czym drużyna Pogoni remisuje z zespołem Clepardii.